Meist

Tere tulemast Amrita Cafe’sse! Oleme uhked oma asukoha üle Viljandis, Tallinna tänaval, ilusas rohelises oranžide akendega vanas majas. Meie kohvikus on toit ja teenindus kõrgel tasemel ning teeme kõik selleks, et pakkuda sulle unustamatut kogemust.

Meie toit on lihtne, valmistatud kvaliteetsetest toorainetest ja mõeldud sulle – sinu kehale ja hingele. Kasutame roogade valmistamisel värskeid, hooajalisi ja võimalikult kodumaiseid tooraineid. Viljandimaa pakub rikkalikult võimalusi koostööks väiketalunikega, kelle kvaliteetsed köögi- ja puuviljad leiavad tee meie salatitesse, smuutidesse, suppidesse ja pitsadesse. Lisaks kasutame autentseid itaalia lihatooteid, juustu ning meie enda aias kasvatatud basiilikut ja ürte.

Kuigi meil on igapäevaselt kindel eestipärane pitsamenüü, armastame üllatusi ja vaheldust. Seetõttu pakume sageli menüüväliste roogade hulgas meie inspiratsioonist kantud valikuid, mis peegeldavad aastaaegu, ilmastikku ja meie heaolutunnet. Meie menüüs on kindlasti esindatud ka maitsvad taimetoidud ning meie imelised smuutid ei jäta kedagi külmaks.

Tahame täita unistusi ja soove kõikidele meie armsatele klientidele ja sõpradele. Meie pere on pühendunud sellele, et pakkuda sulle parimat kohvikuelamust. Ootame sind rõõmuga külla!

Amrita pere

Toit peabki olema selline, et pakub kehale, vaimule ja silmale parimat.

Kristi Lõhmus – Kohviku perenaine

Tagasiside

Tunnustan! Väga maitsev toit ja top notch teenindus. Kui ikka ukse peal vastu tullakse ja tervitatakse ning ülejäänud teeninduskogemus on väga hooliv ja meeldiv, siis see teeb ühest heast söögikohast parima söögikoha:)
Hea kohv, võrratu majaleib ja väga maitsev köögiviljapüree supp. Kiidan meie heledapäiset teenindusvõlurit, empaatiline ning särab nagu Päike!
Inna
Nii väga meeldiva kogemuse nii söögi, joogi ja eriti teeninduse osas olen saanud teie imelisest kohvikust. Tullakse kõiksugu soovidele vastu ja rohkemgi veel. Nii palju rõõmu ja rahulolu on selles kohvikus. Tulen nagu sõprade juurde.
Soovitan väga ja kindlasti külastan jälle!
Kadri

Väga mõnus koht ja väga-väga maitsvad toidud! Soovitan kõigil seda külastada, kes Viljandisse satuvad! Meie saime kõhu täis head ja paremat ning lisaks suurepärase teeninduse, mida nii naljalt ei leia!

Annely

Suur tänu väga hea söögi ja suurepärase teeninduse eest. Te olete parim koht Viljandis – näeme varsti jälle!

Kristel
“Head toitu ei saa eraldada keskkonnast. Hea toit on, kui kõik on koos.”

– Alice Waters

Sündmused

Amrita Cage - Eedeni aed

Näitus Eedeni Aed

Amrita Kohviku ustest sisse ja avasta õite- ja jumalannadeküllane näitus EEDENI AED, mis jääb avatuks kuni 1. oktoobrini. Näitusel ootavad sind: Ülle Papagoi värskelt maalitud jumalannad, kelle silmad sädelevad õnnest.…